2011 yılında Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop bölgesinde faaliyete başladıktan sonra büyük bir heyecan ve azim ile bölgemizde yaklaşık 2 milyon abone ve 3 milyondan fazla vatandaşımıza elektrik dağıtımı hizmet vermek amacıyla 7/24,  atmosferik ve coğrafi şartlarla mücadele ediyoruz.

Çalık Grubu’nun vizyonu ile aynı doğrultuda, adalet, ahlak, itibar, saygı, dayanışma, insan odaklılık temelinde, ekip ruhu ile hayata değer katmak ve toplumsal fayda yaratmak üzere çalışmalar yapıyoruz.

Onsuz yaşayamadığımız elektrik enerjisini tüketicilerimize kaliteli ve sürekli bir şekilde ulaştırmak gibi çok önemli bir kamu görevini, özel sektör anlayışı ile yerine getiriyoruz.  Bunun getirdiği sorumlulukla,  bir yandan kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlarken diğer yandan üstün hesap verebilirlik yaklaşımı ile kamu kaynaklarının en doğru şekilde kullanılmasını hedefliyoruz. Uluslararası alanda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, iş süreçlerine entegrasyonu ve etkin kullanımı ile müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sürekli iyileştirmeler yapıyoruz.

Çalışanlarımız için güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, bütün süreçlerde İş Sağlığı ve Güvenliğini en üst seviyede sağlamak öncelikli hedefimizdir. Bu sebeple hem saha hem de ofis çalışanlarımıza düzenli olarak İş Sağlığı Güvenliği eğitimleri vermekle birlikte gerekli ekipman ve malzeme tedariğini sağlıyoruz.

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, çalışanlarımızı, yetkinlikleri bakımından sürekli geliştirerek, değişimi destekleyerek; esnek, paylaşımcı, iş birliğine açık, duyarlı ve demokratik bir iş ortamı yaratıyoruz. Bu yaklaşım sayesinde dünyaca ünlü “Bağımsız Çalışan” araştırma şirketi olan Aon Hewitt tarafından düzenlenen Çalışan Bağlılığı Anketi sonuçlarına göre 2015 ve 2016 yıllarında üst üste iki kez “En İyi İş Yeri” seçildik. Bu başarımızın devamı için gayret ediyoruz.

Hepimiz farklı bilgi birikimi, deneyim ve yetkinliklere sahibiz. İçimizde var olan bu farklılıkları iyi analiz ederek yaratıcı güçlerini, emek ve bilgilerini bir araya getiriyor; ekibin üyelerinden daha büyük bir bütün oluşturuyoruz. Bizler, çözüm odaklı bir yaklaşımla sürekli bilgi paylaşımında bulunup birlikte başarmaya özen gösteriyoruz.

Sektörde birçok ilke imza atılarak gelinen bu başarılı noktada bize devredilen bayrağı daha ileriye taşımak amacıyla aynı hız, enerji ve azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Bölgemizdeki bütün vatandaşlarımız bizler için büyük önem taşıyor. Müşterilerimizden gelecek her türlü dilek, öneri ve taleplerin ciddiyet ve samimiyet içerisinde dinleneceğinin ve çözüm sürecinin takip edileceğinin altını çiziyoruz.

Sağlık, huzur ve mutluluk dolu aydınlık günler diliyoruz.